Reklam Yorumcusu
Ay Layk To Movit !

Ay Layk To Movit !

Rexonaa… O neydi GIIIIIIIIZ :) I Like To Move It… Ne zaman duysam çok eğlenirim, bu versiyon daha da süper olmuş.

Geçişleri hızlı birbiriyle alakasız bir çok insanın rol aldığı reklam filmleri çok hoşuma gider zaten. Bir ileri bir geri, müziğin ritmine göre oynatmalar, eğlenceli görüntüler on numara olmuş bayıldım.

0:48 deki amcaya da ayrı bayıldım. Hareket nasıl karizmatik ama :) Şimdi biz bu hareketle ve bu müzikle kafadan bir hafta geçiririz gibi. Hatta bundan güzel telefon zil sesi olur dedik. Tamam biz demedik Caner dedi :) Ama yapmazsa yaparım. Yaparsa da nasılsa bir aya değiştirir o zaman yaparım. Değiştirmezse de bende cenettiir dedileeeeer güneşin doğduğunuuuuu… o şarkıyı zil sesi yaparım görür gününü:) En iyisi ofisçe yapalım biz bu move ıt’ı telefonlar çaldıkça azcık eğleniriz bari. Amcanın taklidini yapar iki güleriz:)

Rexona varsa hareket özgürlüğü de var sloganıyla, bizi sabah sabah çok eğlendiren müziğiyle, insanda gülümseme hissi uyandıran samimi görüntüleriyle, plates yapan teyzelerden halay çeken gelininde damadına kadar süper olmuş. Tebrikler…

Ay durun telefonum çalıyor……

Caneeeer vazgeçtim Kara Sevda dizisindeki kötü karakter Emir’in zil sesiyle çalıyor benim telefonum. Uffff çok etkileyici:) 

BONUS:
Rexona reklamında çalan müziği aradığınızı biliyoruz. Buyrun dinleyin o zaman :)

Özlem Dokuzlar

Çocuk da yaparım kariyer de deyip, küçüklüğünden beri içinde bir heves olarak kalan yazma dürtüsünü sonunda dinlemiş, köpürtülmeyi bekleyen deterjan gibi heyecanlı, fotoğraf çekmek için iguanayı bulan ve kameraya bakarak gülümsemesini bekleyen fotoğrafçı kadar sabırlı. Çabucak garip ruh hallerine bürünebilen biri olduğundan su anda da kendini bayağı bir yazar zannediyor.

2 yorum

 • Nida İpek

  ben çok yokuşta arabayı itenlere gülüyorum :)
  Çok iyi olmuş Özlemciğim... Rexona'mı kullansak bundan sonra yoksa sürekli dans mı etsek :)

  yazan Nida İpek Cuma, 29 Nisan 2016 12:26 Yorum Linki
 • B. Caner Toygu

  O zil sesiyle garip garip şeyler görürsün mazallah. Çok korkunç yahu. Bunu yapalım biz zil sesi olarak :)

  yazan B. Caner Toygu Perşembe, 05 May 2016 11:55 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page