Reklam Yorumcusu
Ne Coca Cola'ymış Be!

Ne Coca Cola'ymış Be!

Dedik ki Google'dır Seo'dur, aramalarda üst sıralara çıkmak için reklamı hemen mi yazsak? E ne de olsa Özcan Deniz var Sıla var, Coca Cola var. İş önemli ama baktık gerek yok. Bir nabız yoklayalım, gözlemleyelim de öyle yazalım bu reklamı dedik. 

Şaka şaka üşendik biz :) 

 

Şaka maka bu üşenmemiz aslında işimize çok yaradı. Aman Allah'ım neler neler oldu neler neler söyledi bu reklam hakkında. Bence en komikleri de reklamı izler izlemez "Yuuuh, arak la bu reklam, biliyom ben bunu yok muydu hani kolaveri kolaveri di, söylüyodu ya hani adam" diyenler. Anladık biliyorsunuz çok güzel, bilmek iyidir de düz mantıkla bakmaktan başka nedir bu? Ayrıca o şarkıyı zaten pek çok insan biliyor. Coca Cola da, bu reklamı düşünen reklam ajansı da bunun farkındadır öyle değil mi? 

Muhteşem Hatunlar, Keko Elemanlar:
Neyse ben biraz reklamın içeriğine geleyim. Arkadaş geçtim Özcan Deniz'i de Sıla'yı da, hadi onlar başrol de... Ya bu kızları nereden buldunuz mübarek? İnsan mısın diyesi geliyor insanın vallahi. Hatta bir tanesine aşık oldum bile diyebilirim. Ekran görüntüsünü bu satırın hemen altına yerleştireceğim. Hatta durun yerleştireyim, biraz da keko elemanlardan bahsedecektim ama hiç gerek yok onlarla zaman kaybetmeye şimdi. Özcan Deniz Karizmayı Çizdirdi Mi? :
Aman Allah'ım, kız milletinin derdi bu olmuş. Özcan karizmayı çizdirdi, o ne hareketler onlar öyle muhaha diye gülüyor çoğu. Bence çizdirmemiş. Farklı bir şey denemiş güzel de olmuş. 

Sıla Hasta Olmuş :
Haberler doğru mu bilmem ama yazık kızcağız reklama gelen tepkilerden dolayı hasta olmuş 3 gün yataktan kalkamamış anacığım.. Ne güzel dedikodu yapıyoruz sizlerle değil mi? :) Napıyorum olm ben, kendine gel Caner yazıya dönmen lazım... 

Velhasıl Kelam :
Sonuca gelecek olursak, insanlar her ne kadar kötü eleştirilerde de bulunsalar, yorumcular bıdırdansa da mükemmel bir iş çıkarmış Coca Cola. Kendilerini tebrik ediyorum. Zira şu an bütün herkes bu reklamdan bahsediyor. Marka değeri yükseklerde olan firma biraz daha yükseklere çıktı. Sadece Youtube'daki Coca Cola kanalında bu reklamın izlenme sayısı şu an itibariyle 3 Milyon'u geçti. Varın gerisini siz düşünün.
B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

2 yorum

  • Nida İpek

    Gözümün önüne, Caner Toygu diye bir arkadaşımın (kendisi gayet karizmatik biri) Özcan Deniz gibi bronzlaşmadan giydiği beyaz gömlek ve kaprisi ile aynı hareketleri yaptığını getirdim de olmadı beaa :D

    yazan Nida İpek Çarşamba, 13 May 2015 10:11 Yorum Linki
  • B. Caner Toygu

    Öyle şeyler getirme aklına :D

    yazan B. Caner Toygu Çarşamba, 13 May 2015 10:33 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page