Reklam Yorumcusu
Simge Deichmann Reklamı

Simge Deichmann Reklamı

Simge'cim yaa. Canım benim Deichmann'ın yeni reklam yüzü olmuş. E pek de güzel olmuş. Kendisini Eskişehir 222 zamanlarından beri takip ederim. Minnacık bir şey zaten, kıyamam. Neyse sadede geleyim değil mii? :)

Miş miş şarkısıyla ortalığı kasıp kavurdu ve şimdi o şarkı reklam filminde kullanılıyor. Sözleri kim yazdı bilmiyorum ama çok eğlenceli olmuş ve en sevindiğim kısım ise Deichmann nasıl okunur çok şükür herkes bilecek. Zira AVM'lerde Deichmann'a girmek isteyenlerin "Dayman'a girelim" , "Deçman var şurada oraya bir uğrayalım" , "Deikmen'den aldım bunları" demeleri bir hayli dramatik oluyordu. Tamamdır artık, bunun okunuşu Dayhman.Simge Deichmann reklamı şarkı sözleri şu şekilde :

Ayakkabıya doymazmışız
Aynısından üç renk almışız
Neymiş dolap dolmuş taşmış
Miş miş miş de muş muş muş
Ama bunlar Deichmann Deichmann
Hem moda hem de rahat Deichmann
İçimde kalıyor almazsam
Ayakkabı aşkım (tutkum) Deichmann

Reklamı yorumlamadan önce 10 kere izledim. Hiç de sıkılmadım. Bir kere melodi kendine çekiyor, e kız zaten güzel ama tek sıkıntı sanki biraz mimik eksikliği. Simge mimik yapmıyor, karşıya öyle dümdüz bakıyor. Hani bir Sıla mimikleri beklemiyoruz tabi ki ama robotumsu sanki o bakışlar. Danslara gelirsek; kızcağız günde 7 saat dans öğretmeniyle birlikte çalışarak hazırlanmış o danslara. İyi de yapmış ama arkadaki dans ekibiyle tam senkronizasyon yok. Olsun olsun reklam gerçekten güzel. Kim çektiyse eline sağlık. 

Simge'ye başarılarının devamını diliyorum.
B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page