Reklam Yorumcusu
Ülker'in Saçma Sapan 1 Nisan Reklamı

Ülker'in Saçma Sapan 1 Nisan Reklamı

Ülker, 20 Mart'tan itibaren 1 Nisan için ağabeyli kardeşli bir reklam sunmuştu. Hepimizin küçükken yaptığımız ya da maruz kaldığımız kardeşlerin birbirine yaptığı şakalar anlatılıyordu. E güzeldi...


Lakin bugün bir kalktım vay arkadaş sosyal medya yıkılıyor. Herkes Ülker'e sallıyor falan. Garip garip videolar görüyorum. Dedim hayırdır. Yalnız en güldüğüm de şu video oldu. Durun onu ekleyeyim de siz de gülün :)


Neyse benim kafa hala o reklamda. Ne vardı ki diyorum o reklamda. Derken derken yeni reklamları izlemediğimi fark ettim. Böyle animasyonlu falan yapmışlar. Arkada iğrenç bir ses zordur kardeş olmak hahehohi gibi cümleler kuruyor. Anlattıkları şeyler de pek ilgi çekici değil açıkçası. Komik de değil. Korku filmi tadında 1 Nisan şakası temalı reklam yapmak da neyin nesidir, hangi mantıkla yapılmıştır, hadi yapıldı nasıl kabul görülüp de yayınlanmıştır anlamış değilim. 

Anlamadığım tek şey de bu değil aslında. Bu reklamlar nasıl darbeye yoruldu? Ne alaka? Ben bunu çözemedim açıkçası. Çözebilen varsa ve benim eksik bildiğim bir şeyler daha varsa lütfen aşağıda yorum kısmında açıklasın. 

Ülker'in 1 Nisan Reklamlarının Tamamını Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz:

B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page