Reklam Yorumcusu
31 Saniyede 1 Milyon TL Kazanmak

31 Saniyede 1 Milyon TL Kazanmak

Aleyna Tilki'nin Loft reklamı şu sıralar çok konuşuluyor desem de inanmayın. Öyle çok falan konuşulduğu yok, çünkü reklamın içeriğinde bir cacık yok. He gerçi direk dansı var evet.

Reklam hakkında o kadar konuşulacak şey yok ki o kadar olur. Yazmaya değecek tek şey var o da Aleyna Tilki'nin Loft reklamından aldığı para. Aleyna Tilki Loft reklamından ne kadar aldı acaba? Evet başlıkta da belirttiğim üzere tam 1 Milyon Türk Lirası. Eski parayla 1 Trilyon... Oha yaaa. Vallahi boşuna çalışıyoruz. Acaba ben direk dansı yapsam bana kaç para verirler? Hmm düşüneyim.. Beş kuruş para vermezler tabi ki. E Aleyna'ya niye bu kadar çok para veriyorlar? Çünkü 18 yaşındaki çıtır kızımız bir şekilde kendini ünlü etti. Tebrik edelim ne diyelim. 

Bu reklamı aslında yazmayacaktım ama olay tam olarak benim kuaförde bir alt yazıyla irkilmemle cereyan etti. Önce bu reklam televizyonda gösterildi ve ardından başlayan programda alt yazıyla "Aleyna yeni reklam filminden bir milyon TL aldı" geçti. Ben o sırada kafamı kazıtmayı bile düşündüm. Psikolojim bozuldu. Neyse afiyet bal şeker olsun doya doya yesin. 

Reklamı yorumlayacak mıyım? Tabi ki hayır. Zira bi cacık yok. 31 saniye süren reklamda bol bol Aleyna Tilki'nin kalçasını görebilirsiniz arkadaşlar. Bir de direk. İyi seyirler.

B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

1 yorum

  • Nuri

    18 yaşında bir kızın şu an altında milyonluk ferrari'si var. Sırf bu reklamdan 1 milyon tl kazanmış. Bu yaştaki birinin bu kadar para kazanması sağlığı açısından inşallah bir sorun çıkarmaz.

    yazan Nuri Çarşamba, 17 Ekim 2018 11:27 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page