Reklam Yorumcusu
emrah acılı

Botokslu Emrah Koooş!

Aman Allah’ım neler görüyor bu gözler? Buna da mı şahit olacaktım? Photoshoptur dedim inanmadım başta şaka gibi ya…

Mc Donald’sın yeni reklam filmi, benim acım bana yeter, yeni reklam yüzü, acıların çocuuu, boynu bükük,bağrı yanık, ortaokul yıllarımın fenomeni, içlerimizi dağlayan,ergenliğimi etkileyen Küçük Emrah…Tam etkilerinden kurtuldum derken olacak iş miydi? Çocukluğumu yediniz doymadınız. Hele ilk yıllar çok zordu:) Sabah okula giderken filmlerini izlerdim. Okuldan eve döndüğümde ise babama atar yapardım. Sen de bir gün bizi bırakıp gideceksin di mi? Söyle gideceksin di mi? Söyle di mi? :) Babam bir değişik bakardı suratıma, hiç sevmedi babam Emrah’ı, yasaklamıştı izlemek yok diye…

Şarkılarını duyarsın, omuzlardan binmeye başlar bir acı. Bütün vücudu sarar sanki. O kaşlar büzüşür, Allah belamızı vermiş daha neyi bekliyoruz ölelim hepimiz raddesine geliriz. Bakkala hesap açtırırsın o kaşlar daha bir büzüşür. Bütün gün ergen odama çekilip acı çekerdim:) Bir arkadaşımla izlerdik hep filmlerini, o da üzülürdü bilirdim ama benim şu ciğer komple giderdi… Benim acı çekesim vardı sanki. Sonra dedim ne yapıyorum ben? Bu hayat böyle gitmez. Lise yıllarında artık bu duygusal oğlanla dalga geçmeye başladım. Lakabım Emrah olmuştu o derece. Tek kaştım ben de onun gibi, bu bile artık acı vermiyordu bana :) Taklit konusunda başarılı olduğumu Emrah sayesinde keşfettim. Acılarla dalga geçme olgunluğuna eriştim:) Ben büyüdüm, kaşlarımı aldırdım, o üstümdeki acıdan kurtuldum… Emrah büyüdü, kaşlarını aldırdı, botoks yaptırdı ama üstündeki acıdan kurtulamamış… Artık kaşları eski halini alamasa da omuzlar yine düşük, yine o kalıplaşmış ‘’Emraaah koooş’’ klasiğini kendine yedirmiş, kabullenmiş, para uğruna bu olayı geyiğe vurabilmiş. Sonuçta hepimiz bu araba çizme olayının orijinalini biliyoruz sanırım:)

 Hiç üşenmedik böyle de poz verdik :)

İddialara göre çok para kazanmış bir de. İki lafa 250 Bin TL… Çekimlerde çok eğlendiğini söylemiş bir de haspam… Bir ara pintiliğiyle gündeme gelen Emrah için deli para mıdır bilinmez ama bana 250 Bin verseler eğlenmekten ölürüm herhalde bütün gün susmam konuşurum… Öyle ki arabanı çiziyorlar diye çocuğun Emrah’a bağırdığı sahnede bile acaba mı diyen o gözleri görmek mümkün. Reklam cümlesidir canım gerçekten arabamı çiziyor olamazlar değil mi? :)

Tamam esprili olmuş ama riskli de bence. Sonuçta Emrah’ın acılarını bile sollayan bir acılı hamburger mi? Ayyy yemem isottur o isot:) Bir de Mc Donald’s reklamına Emrah gider mi ya? Tavuklu tantunilerin insanı o, o ki kardeşine kırmızı ayakkabıları alamamıştı… O ki eve fazla erzak girdiğinde annesinin bakkalla bir işler karıştırdığını hemen çakozlamıştı… O ki arkadaşı ölesiye dayak yerken çocuğuna dönüp köşesi köşeeeesi ciğerimin köşesiii diye şarkılar söyleyecek kadar babacandı. Yeri gelmiş onun annesi ölmüştü, kardeşi ise….. Çok vahimdi durum çok:)

O bir somon ekmeğin insanıydı… Acılar onun üstüne yapışmıştı, hamburgeri bile doğru düzgün yiyemez o hep döker, Mc Donald’s onun neyine… Olmadı Küçük Emrah… Sen büyüsen de ezik kalmalıydın. O botokslu suratla acı çekemiyorsun. Gel sen eski günlerdeki gibi kuru pilavın yanına soğan kır doyur karnını. Hamburger sana göre değil… 

Çok Acayip Bonus: EMRAH KOŞ ANANI ........

Özlem Dokuzlar

Çocuk da yaparım kariyer de deyip, küçüklüğünden beri içinde bir heves olarak kalan yazma dürtüsünü sonunda dinlemiş, köpürtülmeyi bekleyen deterjan gibi heyecanlı, fotoğraf çekmek için iguanayı bulan ve kameraya bakarak gülümsemesini bekleyen fotoğrafçı kadar sabırlı. Çabucak garip ruh hallerine bürünebilen biri olduğundan su anda da kendini bayağı bir yazar zannediyor.

10 yorum

 • B. Caner Toygu

  Emrah'ın arkadaşı ölürken dönüp çocuğuna şarkı söylediği sahneyi bulabilecek yeşilçam tecrübeli eleman aranıyor :D

  yazan B. Caner Toygu Çarşamba, 12 Kasım 2014 14:34 Yorum Linki
 • Nida İpek

  o acılı tavuktan yesem acılarımı dindirir mi sorarım eyyy Özlem? :)
  saçlarına değinmemişsin bence iyi olmuş :)

  yazan Nida İpek Çarşamba, 12 Kasım 2014 14:37 Yorum Linki
 • Özlem Dokuzlar

  yeme Nida yeme sakın aman diyim:) zaten uzadı mevzu bide saçlarına değinsem 3 sayfa olurdu adamda malzeme bol yaz yaz bitmiyo:)

  yazan Özlem Dokuzlar Çarşamba, 12 Kasım 2014 14:46 Yorum Linki
 • Serhat Ulusoy

  Akşam tv de denk geldi de böyle saçma sapan bir reklam filmi olmaz rezil kepaze markadan tiksindim iğğk

  yazan Serhat Ulusoy Çarşamba, 12 Kasım 2014 14:51 Yorum Linki
 • Nida İpek

  Soru: Emrah Mc Donald's reklamında ne kadar ücret aldı?
  Cevap: 2 milyon 800 bin TL
  Sonuç: Bol sıfırlı acı :)

  yazan Nida İpek Cuma, 21 Kasım 2014 08:18 Yorum Linki
 • B. Caner Toygu

  Biz boşa yaşıyoruz sanırım. Adamlara bak....

  yazan B. Caner Toygu Cuma, 21 Kasım 2014 17:55 Yorum Linki
 • Nida İpek

  yoo içmek, reklam yorumlamak, Bjk-Fb kavgası yapmak, discoya gidince kim ayarlayacak iddiasına girmek için yaşıyoruz :)

  yazan Nida İpek Cuma, 21 Kasım 2014 18:26 Yorum Linki
 • Özlem Dokuzlar

  bugün biralar serhattanmış yada mahmuttanmış dediklerinde içindeki sevinci bi düşün caner... çok paran olsaydı bu sevnçten mahrum kalıcaktın bizim hayatımız daha heycanlı bence:)

  yazan Özlem Dokuzlar Cuma, 21 Kasım 2014 21:37 Yorum Linki
 • B. Caner Toygu

  Aaa evet evet kesinlikle :)

  yazan B. Caner Toygu Cumartesi, 22 Kasım 2014 11:55 Yorum Linki
 • B. Caner Toygu

  Seslendiren kişi aynı ama bildiğin küfürlü. Emrah koş ananı sikiyolar diyor. Aman tanrım. Ahanda link https://www.youtube.com/watch?v=jgyuSuSIKeg

  yazan B. Caner Toygu Cumartesi, 10 Aralık 2016 12:07 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page