Reklam Yorumcusu
Far Diyıl Fibar !

Far Diyıl Fibar !

Türk Telekom Ronaldo'ya 2 milyon Euro bayılmış. Makaleye de böyle girilmez ama girdim valla. Türk Telekom'un evini fiberle, oranı fiberle buranı fiberle reklamında tonla para dökmesinden beri hiç akıllanmadığını görüyoruz. Sonra millete taahhütlü olarak 60TL'den hizmet veriyorlar. Bak yine kızmaya başladım reklama geçemeyeceğim sanırım. Sakinleşeyim hemen. Devam ediyorum...Ronaldo malum tazı gibi çita gibi koşan bir insan evladı. Robben'den sonra en hızlısı o. (Robben Fenerbahçe'ye geliyordu n'oldu o?) Bu sebeple reklamda onu kullanmaları iyi olmuş. Adama robot diyorduk onu da iyi kullanmışlar. Telekoooom, Affeerin sanaaa, heeeh afferrin sanaaa. 

Gelelim reklama. Adam hızlı hızlı koşarken birden cortluyor. Maçı da Ahmet ÇAKAR'ın tabiriyle sıvacı Ertem Şener sunuyor. Yalnız adam anlatıyor bee. Bir Emre TİLEV bir Ertem zaten. Neyse bizimkinin orada robot olduğu ortaya çıksa da hiçbir Allah'ın kulu bunla ilgilenmiyor. Robot'a lisans veren bir dünyada yaşıyoruz. 


Neyse bunlar hız için Türkiye'ye geliyorlar. Türk Telekom bayiine giriyorlar. Bizim elemanlar şaşırıyor tabi. Adamla Türkçe konuşmayı geçtim bir de hayırdır diyorlar yaa. Muhaha. :D Adam sim kartıyla internete bağlı olarak çalışıyormuş. Bunu da öğrendik. Ronaldo robotsa neresinden şarj oluyor acaba?

Sonuç olarak Ronaldo eski haline dönüyor. Adam İspanya'da oynadığına göre Türk Telekom'un 4.5G'si İspanya'da iyi çekiyor demek Yell

Unutmayın adam 2 milyor 750 sen bu parayı ne yaptın? 


B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

Benzer Öğeler (etikete göre)

2 yorum

 • o

  Kotasi biter o zaman yakinda :)

  yazan o Perşembe, 07 Nisan 2016 12:31 Yorum Linki
 • Kör Cerrah

  Büyüksün başkan, Ronaldo baktı gördü takım kötü gidiyor para kazanması lazım atlamış gelmiş Türkiye'ye kadar.
  Türkiye olmasaydı ne yapardı alimallah düşerdi yollara.. :D

  yazan Kör Cerrah Perşembe, 07 Nisan 2016 12:43 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page