Reklam Yorumcusu
Nerede Kalsaaam?

Nerede Kalsaaam?

Bu tatil temalı reklamları izlemek nedense çok hoşuma gidiyor:) Şimdi de Neredekal.com’u seçtim. Tatil tavsiyeleri sunan İnternet sitesi Neredekal.com geniş içeriğe sahip bir site.

 



Reklam yüzü olarak Muazzez Abacı’yı seçmişler. Bu tür reklamları izlerken hep düşündüğüm şey bunu nasıl anlatıp kabul ettirdikleri olur.

Bakın şimdi Muazzez Hanım, tatile gideceksiniz karar veremiyorsunuz. Siz ki assolist olduğunuz için tabiî ki tüylü taşlı mavi bir elbise giyip dolma dolma parmaklarınıza mavi oje süreceksiniz. Öyle bir kirpik takacağız ki size arşa değecek. Öyle ki laptopunuz bile taş kaplama olacak. Çünkü size pırlantalar yakışır. Hatta serçe parmağınızda bile koca taşlı pırlanta olsun.

-Pardon neden serçe parmak?
-Hiçbir fikrimiz yok
-Peki…

Bir de size çirkin gelin makyajı yaparsak tamamdır. Aaa az kalsın unutuyordum tabiî ki birde Bihter koltuğu olmazsa olmazlarımızdan. Nerede kalsaaam canııım derken de hafif bir Banu Alkan havası katarız. Hani siz hafif iri ve kaba görünüyorsunuz ya onu biraz törpülemek adına hafif bir seksapalite.

En sonunda da bağırarak patlayacaksınız siz yok olacaksınız, pufff tüyleriniz uçuşacak…

-Tamam kabul :/

             

Böyle olmamıştır herhalde. Bu arada iyi ki bu işi yapmıyorum, baya batıracağım anlaşılan.

Nasıl kabul ettirdiler bilemem ama en azından eğlenceli olmuş. Siteye bi girip fotoğraflarına bakmak geliyor insanın içinden.

Bu arada benim de tatile bi gidesim var zaten Ocak’tan beri :) Biraz daha sabredemezsem ya birini döveceğim ya da Abacı gibi patlayacağım burada Allah muhafaza :(

Özlem Dokuzlar

Çocuk da yaparım kariyer de deyip, küçüklüğünden beri içinde bir heves olarak kalan yazma dürtüsünü sonunda dinlemiş, köpürtülmeyi bekleyen deterjan gibi heyecanlı, fotoğraf çekmek için iguanayı bulan ve kameraya bakarak gülümsemesini bekleyen fotoğrafçı kadar sabırlı. Çabucak garip ruh hallerine bürünebilen biri olduğundan su anda da kendini bayağı bir yazar zannediyor.

7 yorum

 • B. Caner Toygu

  Hahahah bence de bu şekilde kabul ettirmemişlerdir. Sen bu işe girme panpacım :D Ellerine sağlık bu arada. Süper yazmışsın yine.

  yazan B. Caner Toygu Salı, 07 Haziran 2016 11:34 Yorum Linki
 • Özlem Dokuzlar

  çok toşokkor ediyorum panpacım sağol beni sen yarattın :P

  yazan Özlem Dokuzlar Salı, 07 Haziran 2016 13:11 Yorum Linki
 • Mesude Çakır

  Merhaba, TV reklamımızı böyle eğlenceli bir şekilde yorumladığınız için teşekkürler. Biz okurken çok eğlendik, elinize sağlık. :)

  yazan Mesude Çakır Cuma, 10 Haziran 2016 11:17 Yorum Linki
 • Serkan

  En az reklamlar kadar yazınızda eğlenceli olmuş :)

  yazan Serkan Cumartesi, 11 Haziran 2016 00:35 Yorum Linki
 • Özlem Dokuzlar

  Ben gerek facebookta gerek instagramda bu olayı abartarak kutladım:) Yani benim yazıma yorum yapmanız beni çok mutlu etti. Herkeslere anlattım, hatta oynayıp video bile çektim ama sizin yorumunuza karşılık teşekkür etmediğimi çok sonra farkettim:) Ben böyle çok sevinince ve çok üzülünce acayip şeyler yapabiliyorum:) Çok teşekkür ediyorum Mesude hanım.:)

  yazan Özlem Dokuzlar Perşembe, 23 Haziran 2016 09:01 Yorum Linki
 • Özlem Dokuzlar

  Serkan bey sizede teşekkürler çok hoş bir yorum:)

  yazan Özlem Dokuzlar Perşembe, 23 Haziran 2016 09:03 Yorum Linki
 • wp sözleri

  çok eğlenceli olmuş gerçekten :)

  yazan wp sözleri Cumartesi, 03 Eylül 2016 13:27 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page