Reklam Yorumcusu
Sabri Reyiz

Sabri Reyiz

Sabri'nin Superonline reklamı. İlk izlediğim zamanı hatırladım da "bu reklam için kesin yazmalıyım" dedim. Ama ne yazacaktım? Nasıl yazacaktım? Kafamda geçenleri nasıl yazıya dökecektim?

Günlerce düşündüm durdum ve oluruna bırakıyorum dedim.. Şuan olduğu gibi yazıyorum..

Sabri için denilecek bir şey yok.. Herkes onu biliyor.. Onun için ne yazsam boş.. Şunu diyebilirim: Adam sarı t-shirt giymiş, gözler mavi.. İyi ki Fenerbahçeli olmamış dedirtiyor.. :)

Reklamı şuan ikinci kez izledim, yorum yazacağım için.. O kadar itici geldi bana yani.. 


Oynayan diğer arkadaş hangi takımlı anlayan var mı? İzlediği maçta çok heyecanlanıyor diyoruz ki Galatasaraylı.. Ama odasına dikkatli bakın sarı-maviler bol bol.. (Hani sarı-mavi, sarı-laciverte daha yakın ondan şey ettim) 

Reklamın sonunda Superonline'a bağlanılınca yayın kesilmiyor ya, sanıyoruz ki Sabri'de o serbest vuruşu gole çevirecek.. Nerdeee? Sabri reyiz bu, bir Guiza bile değil...

Reklamda beni en çok sinirlendiren "Bana bakma önümüzdeki maçlara bak" deyip kafaya tokat atma kısmı... O ne öyle? Ne güzel örnek oluyoruz insanlara...

Sabri reklamları bırak da önündeki maçlara bak.. Beşiktaş var, Chelsea var.. Turkcell Superonline sana hız kazandırmayacak.. Ama haklısın para kazandıracak..
Nida İpek

Her durumda iyi bir analizci olan Nida'ya arkadaşları da Analitik Nida demektedirler. Kendisi; dünya üzerindeki en iyi dostların Köpekler olduğuna inanan, tek aşkın Fenerbahçe olduğunu savunan biridir.
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page