Reklam Yorumcusu
Doğadan'ın Virüsü

Doğadan'ın Virüsü

Bu kadar gıcık bir tipi nereden bulmuşlar? Yok hakikaten gıcık. Reklamı izlerken şeklim kaydı. Amma ve lakin bu arkadaşımız bir virüs bir hastalık rolünde olduğu için de güzel seçim. 

Belki gerçek hayatta gıcık biri değildir, belki de rolünün hakkını sonuna kadar vermiştir. Eğer ki böyleyse helal olsun. 


Reklamda (hatta reklamlarda, çünkü bunlardan şu an 2 tane var. Biri kafede diğeri ofiste geçiyor) virüsümüz herkesin ağzını yüzünü bir güzel benzetiyor. Aslında onları hasta ediyor. Bu rolü bana vermeleri lazımdı. Ne kadar eğlenceli bir rol. Herkese langır lungur dalıyorsun :) Sadist miyim? Hmm belki :) 

Ofiste geçen reklamda masada çalışan kızın arkasından klavye ile ne geçiriyor be vicdansız. Virüs ya hesapta oh valla... O sahnede kızın yerinde ben olacaktım ister istemez tırsardım. Yüzüm aşağıdaki resim gibi olabilirdi.


Kafede geçen reklamda ise kendinden yaşça büyük adamlara Van Damme'lık yapması biraz sinirimi bozdu açıkçası. Türk milletiyiz abi, virüs de olsa saygıda kusur edilmesini hoş karşılayamıyoruz. 

Neyse, gelelim en can alıcı noktaya !.. Bu hastalıklı virüs kardeşimiz ne zaman Doğadan bardaklarını görse ağzı yüzü kayıyor. Bunun yüzüne n'oluyor? Tövbe estağfurullah bir şey oluyor :) Hani derler ya cinler soğana yaklaşamaz diye, bu da Doğadan'a yaklaşamıyor garibim. Hemen oradan ağzı yüzü buruş buruş kaçıyor :)


Reklam - Amaç ilişkisine baktığımızda kesinlikle amaca ulaşmış. Alkışlar benden Doğadan'a...
B. Caner Toygu

Tüketmeye karşı olan Caner bakmış böyle olmayacak üretmeye başlamış. Kaleminin kuvvetli olduğunu zannediyor.

4 yorum

 • Ali

  Abi çok iyi yaa :)

  yazan Ali Pazar, 02 Şubat 2014 13:43 Yorum Linki
 • Hakan

  virüs adam rolünü çok iyi yapmış :)

  yazan Hakan Pazartesi, 03 Şubat 2014 13:31 Yorum Linki
 • Skkilic

  Şu günlerde en çok yapmak istediğim şey....Önüne gelene vur,patlat ses çıkaran olmasın....
  Düşünmesi bile rahatlattı...Ohhhhhh.......:))

  yazan Skkilic Cumartesi, 08 Mart 2014 16:38 Yorum Linki
 • B. Caner Toygu

  Sanırım buna hepimizin ihtiyacı var :)

  yazan B. Caner Toygu Pazar, 09 Mart 2014 11:50 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page