Reklam Yorumcusu
Clear Men-Burak Özçivit

Clear Men-Burak Özçivit

Clear Men’in Burak Özçivit’i oynattığı paparazzi kovaladığı reklamı bayağıdır ekranlarda sanırım ama ben dün akşam gördüm. Burak ile hiç uğraşmadığımı fark edip hemen halletmek istedim.


Burakcığımız bir gece kulübünde ahenkle saçlarını savurduğu sırada bir kızcağız ile çarpışana kadar her şey çok güzeldi. Birden flaşın patlaması ile dünyaya dönen yakışıklı oyuncunun kovalamacası başladı. Özçivit’in Clear Men reklamında oynadığını bildiğimden bu kovalamaca nasıl saçlara bağlanacak diye merakla izlemeye başladım. Hadi kulübün arka tarafından çıkan buharı anlarımda otobüsün o egzozu nedir arkadaşım? Sanki otobüs yanıyor.


Paparazzimizin arabayı durdurup önünden geçtiği fakat Burağın arabanın kaportası üzerinden atladığı sahne Cüneyt Arkın’ın filmlerine taş çıkarırdı. Ne diye atlıyorsun? Önünden geçsene.. Hey allam yaa… Neyse gelelim yakalama sahnesine… O fotoğraf makinesi atıldığında tüm damarlarım çekildi.. Atılır mı lein öyle bir makine? Para çok tabi :) Vee Burağın saçları.. Ben o kadar inşaat çalışmalarının arasından geçiyorum hiç o kadar kötü olduğunu görmedim.. Eee her konuyu abartmakta üzerimizde yok nasıl olsa :) Kızın eve çağırmasına Burak’ın saçlarından dolayı reddetmesine takılmıyorum.. .Buraya girersem çıkamam daa ya böyle olsaydı ne olurdu? :)

Neyseki reklam mutlu sonla bitiyor da kızın reddedilmesi karşısındaki bakışını unutturuyor :)
Nida İpek

Her durumda iyi bir analizci olan Nida'ya arkadaşları da Analitik Nida demektedirler. Kendisi; dünya üzerindeki en iyi dostların Köpekler olduğuna inanan, tek aşkın Fenerbahçe olduğunu savunan biridir.

5 yorum

Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page