Reklam Yorumcusu

Oynamalı Gülmeli Türk Telekom Reklamı

Türk Telekom bol oynamalı, kıpır kıpır herkesin çıldırdığı yüksek bütçeli reklam filmini yayınladı. Aman Allah'ım, reklamda kimler kimler var. Hadise'ler, Rıdvan'lar Dilmen'ler, Wesley'ler Sneijder'ler, Güven'ler Kıraç'lar :) Maşallah yüksek ücretler ödediğimiz faturaların nerelerde kullanıldığını görmüş olduk. 
Devamını oku...

Şota'lı Avea Woops Reklam Serisi

Şota Arveladze'nin oynadığı Avea Woops reklam serisi yayınlanmaya başlayalı bir hayli oldu. Bu geçen uzun zaman zarfında yenilerinin de geldiğini hala görmekteyiz. Hal böyle olunca biz de bu reklamları derleyip sizlere sunalım istedik. 

İşte Şota'lı Avea Woops reklam serisi.
Devamını oku...

Barcelona'nın Cumhuriyet Bayramı Reklamı

Barcelona, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla güzel bir video paylaştı. Düşünce güzel, yıldızları bir araya toplamak güzel, bayrağımızın fonunda konuşmaları güzel. Her şey güzel lakin bir şey sinirimi bozdu. Önce videoyu izleyelim sonra anlatırım. Şimdi bu video her yerde "Barcelona'dan tebrik mesajı" şeklinde geçiyor. Bence bu tebrik mesajından çok tebrik reklamı. Cumhuriyet Bayramını kullanarak bağıra bağıra reklam yapılmaz sayın Beko, Lassa ve Avea kuruluşları. Lütfen kusura bakmayın. Cumhuriyet Bayramı tebriği dinlerken, birden Arda'nın bu kurumlara teşekkürünü izliyoruz. Bu ne saçma bir şeydir?Tamam reklamınızı yapın ama bu şekilde değil. Açın Akbank'ın Cumhuriyet Bayramı tebriğini örnek alın. Arda'nın orada bu kurumları tebrik etme kısmı kaldırılmalı, firmaların logoları videonun en sonunda çıkmalıydı. 

Yine de bu değerli günde böyle şeyler görmek güzel. 

Teşekkürler Fc Barcelona.

Teşekkürler Arda Turan, Dani Alves, Jordi Alba, Adriano ve Claudio Bravo
Devamını oku...
Top of Page