Reklam Yorumcusu
Sinsirella Hanımların Dikkatine!

Sinsirella Hanımların Dikkatine!

Lav… Ani bir çıkışla yerleşti raflara. Fiyatı uygun, Şekilleri orijinal olmasından ihtimal çok rağbet gördü. Reklamları dikkat çekici ilk etapta fakat saçma. Dikkatli incelendiğinde gerçekten saçma.Bu kadınların işine akıl sır ermez der ya erkekler bazen katılmıyor değilim. İşin içine sinsilik girince kaşı gözü ayrı oynuyor bu kadınların. Kendimden biliyorum :) Gazete okuyan kocasına çay getiriyor güya masanın ucuna koyuyor adamın eline çarpıp yere düşecek kırılacak. Hem yenisi gelecek hem adam suçlu olacak güzel plan :) Hiç adamın sıcak çay elini yakarmış cam bir yerlerine batarmış falan umuru değil kendi çıkarı var ucunda, öyle ki kendine iş çıkması bile önemli değil.


Sanki koca temizleyecek onu yine sen uğraşacaksın deli misin at çöpe bardakları al yenisini olsun bitsin. Amaa yooook illa bir hinlik illa bir şeytanlık… Bir tanesi de su bardağını koyuyor masanın ucuna ittiriyor yerle bir bardak, sonra gidip marketten çay bardağı alıyor:) Bir kere ürün kalitesiz. Çayı açık gösteriyor baya hepsini dem koy yine açık görürsün çayı. Misafirlere rezil olmak var ucunda iyi düşünün sinsiler :) Sonra çay bardaklarında acayip hataları var, uzun uzun çizgiler dalgalanmalar var.

Siz göremiyor olabilirsiniz ama benim kocam Paşabahçeci, o görüyor :)  Her misafirlikte içecek koyulan bardakları inceliyor, bakıyor başka marka hemen dalgalanma görüyor biz göremiyoruz ama o görüyor çünkü o bir profesyonel :) Biz de aaa gördün mü bak kalitesiz işte diyip ona inanıyoruz. İnanmak zorundayız çünkü iyi bir eş olmak bunu gerektirir:P  Bulaşık makinesinde kolay çizilir, çayı açık gösterir, paranız boşuna çar çur olur.

Yani işin özü sevmiyoruz Lav’ı… AİLECEK:) …….

Özlem Dokuzlar

Çocuk da yaparım kariyer de deyip, küçüklüğünden beri içinde bir heves olarak kalan yazma dürtüsünü sonunda dinlemiş, köpürtülmeyi bekleyen deterjan gibi heyecanlı, fotoğraf çekmek için iguanayı bulan ve kameraya bakarak gülümsemesini bekleyen fotoğrafçı kadar sabırlı. Çabucak garip ruh hallerine bürünebilen biri olduğundan su anda da kendini bayağı bir yazar zannediyor.

1 yorum

  • Nida İpek

    sen sevmiyorsan bende sevmiyorum Özlemcim 'Lav' ı... zati okurken bile kanım çekiliyor :)

    yazan Nida İpek Çarşamba, 09 Aralık 2015 14:47 Yorum Linki
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Top of Page